квартиры посуточно в Одессе квартиры посуточно в Одессе квартиры посуточно в Одессе

Снять в Одессе

Оголошення: "Здам квартиру подобово". Що за ними?

Сьогодні майже в кожній газеті оголошень можна зустріти фрази: "здам квартиру в Одесі подобово» або «квартира на добу і більше. Щоправда слід зазначити, що більшості одеситів подібні оголошення ні про що не говорять і більш того, вони навряд чи колись скористаються цією послугою.

 Однак є й багато наших громадян, для яких можливість зняти подобово квартиру в Одесі, без перебільшення стає рятувальним кругом.

 Основна категорія громадян, яку потрібно квартира на кілька діб, це приїжджають до Одеси командировочні і люди, які приїжджають у наше місто на відпочинок.

Зняти квартиру подобово можуть і одесити, наприклад закохані, що бажають провести вечір спілкуючись один з одним, а також ділові люди, яким необхідно місце для ділової бесіди, а кращого фону, ніж бесіда в домашній обстановці і придумати складно.

 Так все-таки чому, оголошення на кшталт - здам подобово квартиру в Одесі, здобувають все більшу популярність і привертають увагу все більшої кількості мешканців і гостей Одеси. Спробуємо розібратися в цьому.

 Очевидною перевагою оренди подобової квартири перед готельним номером, є набагато більш комфортні умови проживання в квартирі. Адже жоден номер, навіть самого фешенебельного готелю не зрівняється з обладнаної квартирою по оснащенню меблями та побут-технікою, які допомагають людині, що знаходиться в на виїзді, позбавитися від стресу, який зазвичай супроводжує зміна обстановки і провести кілька днів у звичних умовах.

Також, проживаючи в приватній квартирі можна не змінювати свого звичного укладу життя, повертатися в будь-який час, не відчуваючи на собі цікавих поглядів портьє або ресепшионіста. Не потрібно харчуватися в дорогому ресторані, а можна в спокійному самоті приготувати собі те, що подобається, у будь-який момент зварити каву або чай, або ж замовити в квартиру обід з будь-якого ресторану Одеси.

Важливим фактором є те, щоб приїжджаючи до Одеси у справах, дорога до необхідного офісу займала якомога менше часу. Квартира, орендована на кілька діб, як не можна краще підходить в цьому випадку, оскільки зняти її можна майже в будь-якому районі міста, як самому далекому спальному, так і в центрі Одеси.

Таким чином переваги проживання квартирі більш ніж очевидні, з цієї причини ринок добових квартир в Одесі мабуть буде розвиватися і далі, незважаючи на кризи і інші катаклізми. 

 Відпочинок в Одесі 2019 - бронюйте заздалегідь.

 

 

Цена (не более):  грн /сутки