квартири подобово одеса квартири подобово одеса квартири подобово одеса

Квартири в Одесі

Загальна Інформація про Одесу.

Прапор міста Одеса.Прапор Одеської області.Одеса, центр Одеської області України. Порт на березі Одеської затоки Чорного моря. Територія - 160 квадратних кілометрів. Населення - 1.030.000 відповідно до останнього перепису. Сучасне місто засноване в 1794 році на місці турецького селища Хаджибей.

Одеса... Дивне місто! З дитинства знайоме всім нам слово Одеса органічно ввійшло в наше життя. Що ми знаємо про Одесу? Хто не марив особисто познайомитися із цим чудесним, легендарним містом? Побачити його на власні очі, відвідати історичні місця?

Одеса - місто, у якому є практично всі, де з'єднується непоєднуване. Де український степ зустрічається із Чорним морем - і повітря чисте й свіже. Де живуть люди веселі й дотепні, позитивні й безжурні. В 213-літній історії Південної Пальміри - найбагатші багатонаціональні, культурні, торгівельні, морські традиції.

Великий герб України.Герб Одеської області.Процвітанню цього прекрасного українського міста сприяли видатні градоначальники - адмірал Де Рібас, герцог Дюк Де Ришел”е, російський граф Воронцов, граф Ланжерон, грек Григорій Маразлі... У кожного з них у послужному списку - безліч славних справ у благо Одеси і її жителів.

Прогулюючись по вулиці Дерибасівській або Приморському бульвару, ви обов'язково звернете свою увагу на цікаву й самобутню одеську архітектуру. Створена об'єднанням традицій і талантів багатьох зодчих й архітекторів, вона створює імідж колоритного південного міста із всесвітньо відомим Оперним Театром і знаменитими Приморськими ( Потьомкінськими) сходами.

Про "перлину біля моря" складали вірші й пісні. Їй присвячували свої твори знамениті люди: і одесити, і гості міста: Пушкін, Купрін, Марк Твен, Шолом-Алейхем, Адам Міцкевич...Тут жили й творили: Леонід Утьосов, Ілля Ільф, Исаак Бабель, Іван та Юрій Липа. Всіх, напевно, не перерахувати.

Кожний, хто хоча б один раз побував тут, забирає у своєму серці частинку Одеси, сподіваючись коли-небудь повернутися в місто на березі самого синього у світі Чорного моря. Герб міста Одеса.

Також Ви знайдете тут безліч кафе й ресторанів, насолодитеся українською національною кухнею. Вам запропонують різноманітні захоплюючі екскурсії, без яких спогади від відвідування Одеси будуть неповними.

 Приїдьте й познайомтеся із цим знаменитим і чудовим містом Одеса, і воно залишиться у Вашому серці назавжди!

Динамічно розвивається курорт Кароліно-Бугаз - найбільший кліматичний курорт, що перебуває в 60 км до півдня від Одеси на довгій піщаній косі. З однієї її сторони плещуться солоні хвилі Чорного моря, а з іншого боку - прісні Дністровського лиману. Великою популярністю користуються також курорти Грибівка й Приморське що на південь до Шабалатскому лиману.

Клімат

Морський беріг поблизу Одеси.Крім того, що Одеса - місто з багатою історичною спадщиною, це ще й відмінне місце для відпочинку. Клімат помірковано континентальний і порівняно сухий. Одеса - місто сонячне, кількість сонячних днів у році тут перевищує 290. Зима в Одесі нетривала й м'яка із середньою температурою біля нуля градусів Цельсія. Сніг і температури нижче -10 °С спостерігаються рідко. Літо довге і спекотне із середньою температурою близько 25 °С. Нерідкі температури вище 35 °С.

 Відпочинок в Одесі. Пляжі Одеси.

Рекомендаціії. Що брати з собою на відпочинок в Одесу.

Культура

Одесити по праву пишаються своєю унікальною архітектурною й культурною спадщиною. Одеський Національний Університет (заснований в 1865 році), театр опери й балету (1809), міська бібліотека (1830), історичний музей (1825), астрономічна обсерваторія (1871), картинна галерея (1898), Морська Академія, безліч інститутів, театри й музеї. Крім університету, Одеса має у своєму розпорядженні інші навчальні заклади вищого щабля акредитації, у тому числі медичний університет, морська академія й консерваторія.

Поет Олександр Пушкін, біохімік Ілля Мечников і співак Леонід Утьосов, жили тут у різні часи. Кілька поколінь блискучих гумористів, що народилися й виросли в Одесі протягом  останнього століття, здобули місту репутацію столиці російськомовного гумору. Удома старої частини міста вибудувані в різних архітектурних стилях від Ренесансу до Арт Нуво.

 Лікування

В одеських санаторіях і профілакторіях лікуються захворювання серцево-судинної й нервової систем, опорно-рухового апарата, шлунково-кишкового тракту, жіночою й чоловічою статтєвої сфери.

У деяких здравницях міста застосовуються цілющі грязі й мінеральні води. Досить ефективна вода Одеська №1 й №2 курорти Великий Фонтан. Джерело №1 близьке по своєму складі до мінеральних вод Трускавця, а вода №2 аналогічна до "Миргородської".

Лікувальні ресурси області - морське повітря й морські купання, значні запаси лікувальних іловых грязей з Куяльницкого, Хаджибейского лиманів і Тузловских солоних озер, а також різноманітні по фізико-хімічному складі мінеральні води. Сама природа надає тут можливість сполучення бальнео-грязевой терапії із климатотерапією і лікувальними морськими купаннями.

Куяльницкі грязі по своїх лікувальних властивостях визнані еталоном, вони містять комплекс активних речовин і мікроелементів, які перешкоджає запальним процесам, стимулюють захисні й пристосовницькі реакції організму, допомагають відновити функції ушкоджених органів. Особливо коштовна для медицини рапа Куяльницького лиману. Цей створений природою біопрепарат являє собою высокомінералізованну хлоридну магнієво-натрієву воду й містить у розчиненому виді багато корисних організму людини різноманітних з'єднань.

Найбільшою популярністю користуються курорти Аркадія, Великий Фонтан, а також "Куяльник" - один з найефективніших  грязьових курортів України.

Вулиці Одеси

 Вулиці розкреслюють Одесу величезною сіткою. По них можна прогулюватися нескінченно вдень або ввечері, насолоджуватися красою архітектури стародавніх особняків і надзвичайно маленькими внутрішніми двориками.

Дерибасівська вулиця - символ Одеси, тут стоїть пам'ятник видатному архітекторові - І. Дерібасу, саме він спланував і заклав план будівництва центральної частини міста. Нащадки чомусь поставили йому пам'ятник у малопосещаемой частини знаменитої вулиці.

Сквер на Дерибасівській ( у народі іменований Горсад). У сквері розташована велика кількість скульптур і пам'ятників: пам'ятник Леоніду Утьосову, Уточнику, скульптури "Лев" й "Левиця", пам'ятник "Дванадцятому стільцю", встановлений на честь популярного однойменного твору Ільфа й Петрова. На стільці вигравовані найбільш гострі, визнані крилатими, вирази незабутнього Остапа Бендера.
Приїхавши в порт і підйнявшись по Потемкінським сходам або на фунікулері, ви вийдете на Приморський бульвар- найкрасивіший у місті. З бульвару добре видна панорама порту. Уздовж усього його тягнуться прекрасні архітектурні ансамблі, тут же, біля мерії Одеси, піднімається пам'ятник великому російському поетові Олександру Сергійовичу Пушкіну.

Приморський бульвар - улюблене місце прогулянок одеситів і гостей міста. Великий масив займає Центральний парк культури й відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. У парку споруджен пам'ятник Невідомому матросові. Вічно палаючий вогонь у його підніжжя нагадує людям про великий подвиг захисників Одеси в роки Другої Світової війни.
 

 

 

 

Ціна (не більше): грн/добу