квартири подобово одеса квартири подобово одеса квартири подобово одеса

Квартири в Одесі

Як замовити квартиру

Якщо вам сподобалася яка-небудь квартира, і ви хочете забронювати її на певний термін-надішліть e-mail з наступною інформацією:


1. Ваше ім'я, прізвище, громадянство, контактний телефон (бажано мобільний)
2. Код обраної квартири (наприклад z-101 ). 
3. Кількість осіб, які будуть проживати в квартирі
  4. Період оренди квартири : (наприклад "з 20 вересня по 2 жовтня 2012") 

Якщо запит не відноситься до конкретної квартирі це поле можна залишити порожнім. Обов'язково внесіть свій правильний e-mail , інакше зв'язатися з вами буде неможливо. Протягом короткого часу ми відповімо вам, і якщо квартира вільна, вам буде запропоновано внести заставу як правило в розмірі вартості першої доби проживання або іноді більший при замовленні більшеніж на 7 діб.

Така передоплата гарантує нам Ваше прибуття, тому що після його внесення квартира буде закріплена на вказаний період саме за Вами, і ми будемо відмовляти іншим клієнтам. Різницю між повною вартістю оренди та передоплатою ви повинні будете внести у момент заселення (передачі ключів від квартири). Звертаємо увагу, що в разі подальшої відмови від бронювання квартири менш ем за 3 тижні до заїзду передоплата до взаємного жаль не повертається.

 

 

Вербальні контакти тел. +38-096-428-85-43, +38-094-997-62-99 Або одеський міський телефон 77-222-99

 

 

 

 

    Способи внесення застави

 

 

УВАГА! Перекази ЗОЛОТА КОРОНА, ЮНИСТРИМ ТА ІН РОСІЙСЬКІ СИСТЕМИ ЗАБЛОКОВАНО В УКРАЇНІ З ЖОВТНЯ 2016. Не використовуйте ці системи для відправки нам авансу, будь ласка!


1. Якщо Ви знаходитесь в Україні, то зможете покласти необхідну суму на наш гривневий   карто-рахунок в найближчому відділенні Приватбанку (комісія при цьому 0%), або Райффайзен Банку Аваль (комісія 0%), або практично будь-якого іншого великого банку (комісія в цьому випадку складе 1-2%). Ми повідомимо дані рахунки по e-mail, якщо ви виберете цей спосіб.

Поповнити картку без черги можна за допомогою BASS-терміналів Приватбанку. Ознайомтесь з покроковою інструкцією як це зробити ( рос)

2. Якщо у вас є друзі, родичі, партнери в Одесі, вони можуть передати нам заставу з рук в руки.

3. Переказ з України і зарубіжжя може бути зроблений за системою Western Union   (« Вестерн Юніон »). Комісія у цьому випадку залежить від країни відправлення. Для відправлень з Україною, республіки Білорусь чи Російської Федерації вона невелика. При відправці з далекого зарубіжжя комісія варіюється в межах від 3 до 9%. Перевага цього способу відправки в тому, що гроші доставляються практично миттєво. Ви можете знайти найближчий пункт Western Union тут.

приймаємо до передоплати карти Visa, Mastercard 4. Якщо Ви є володарем кредитної або депозитної картки Visa , Visa Electron- або Mastercard то можете здійснити передоплату на наш картосчет не виходячи з дому. Рахунок виставляється нами через захищений процесинговий центр Приватбанку (система liqpay) і висилається Вам в електронному вигляді на e-mail. Для його оплати Вам необхідно знати cvv / cvc код вашої картки (не плутати з 4-значним пін-кодом картки!). cvv код-це як правило тризначне число, яке знаходиться на зворотному боці вашої картки в області підпису або поряд з нею (див. малюнок). Деякі банки не пишуть цей код на самій карті, в цьому випадку Вам необхідно уточнити його у відділенні банку, де Ви отримували карту. При передоплаті цим способом комісія складає 3% (для карт Приват-банку - 1%). Регламент надходження грошей при такому перекладі- 2 робочих (банківських) дня

Володіючи картою Visa, Visa Electron або Mastercard-ви також можете здійснити переклад на наш картосчет з найближчого банкомату вашого банку. Комісія у цьому випадку залежить від банку-емітента Вашої картки (як правило 1-3%) від суми переказу).

5. Ви або ваші друзі, родичі, партнери в Україну або в Україні можуть переслати еквівалент суми застави миттєвим банківським переказом ПріватMoney, MoneyGram, Аваль-Експрес, Анелік та іншими аналогічними. Найбільш зручний для нас вид перекладів ПріватMoney.

6. Поповнити наш телефонний рахунок в i-box (тільки для невеликих сум за попередньою домовленістю!)

Оплата решти суми за проживання відбувається в момент поселення (передачі ключів від квартири). Квартира вважається заброньованою на зазначений термін з моменту отримання нами застави.

Відповіді на інші ваші питання ймовірно містяться тут . Бажаємо приємного та насиченого відпочинку в Одесі

 

 

Ціна (не більше): грн/добу