квартири подобово одеса квартири подобово одеса квартири подобово одеса

Квартири в Одесі

 
 

 

Корисна Інформація про Одесу.

GISMETEO: Погода по м.Одеса

Одеса, центр Одеської області. Знаходиться в Україні. Порт на березі Одеської затоки Чорного моря. Територія-160 квадратних кілометрів. Населення-1.030.000 відповідно до останнього перепису. Сучасне місто засноване в 1794 році на місці турецького селища Хаджибей. Процвітанню цього прекрасного українського міста сприяли видатні градоначальники - адмірал де Рибас, герцог Дюк де Рішельє, російський граф Воронцов, граф Ланжерон, грек Григорій Маразлі ... У кожного з них в послужному списку - безліч славних справ на благо Одеси і її жителів.  Докладніше (загальна інформація про Одесу )...
 

Пам'ятки Одеси


Усі головні визначні пам'ятки Одеси зосереджені в центрі міста, і почнемо ми свій шлях з Грецької площі. Після повної реконструкції в 2005 році, тут стало значно затишніше і красивіше. Замість старого асфальту виклали бруківку, відкрили два фонтани, поставили лавочки. А прикрасою площі як і раніше є 4-х поверховий торговий центр ... Детальніше про визначні пам'ятки Одеси
 

Бізнес, послуги, довідки

Салон краси Одеси - найповніший каталог салонів, перукарень, соляріїв, SPA Одеси

Ціни на основні товари та послуги в Одесі ( рос.)

Карта Одеси з позначеними квартирами

 

Розклад літаків (аеропорт Одеса)


 Готелі в Одесі  - список готелів для проживання і відпочинку в Одесі ( рос.)

 

Переміщення, транспорт

www.taksi.odessa.ua - Таксі в Одесі: телефони служб виклику та замовлення

У місті існує безліч радіотаксі, замовити машину в яких можна, зателефонувавши, наприклад, за такими телефонами:

Своє таксі: +380 (048) 7-111-200

Сервіс-таксі: 1570, +380 (482) 345-077 15-70, +38 (0482) 345-088

 Таксі Південь ( Юг ) +38 (0482) 333-334; +38 (0482) 333-788 

Таксі Каприз +38 (0482) 355-888

 

Також, на відміну від багатьох інших міст, підвезти Вас погодяться багато приватників. Тому голосувати на вулиці можна не тільки перед машинами з "шашечками", але практично перед будь-яким авто. Зауважимо, що послуги приватника обходяться зазвичай рази в два дешевше, ніж радіотаксі, замовлене по телефону. Правда, це не стосується осіб, настирливо пропонують свої послуги в районі вокзалу та аеропорту: тут вам буде запропоновано їхати за трикратну до реальної ціну, тому, якщо хочете заощадити - просто дійдіть до першої жвавій вулиці і голосуйте перед проїжджаючими машинами.

Громадський транспорт представлений трамваями, тролейбусами, автобусами, "маршрутками". Аеропорт знаходиться в межах міста приблизно в 10 км від центру міста, залізничний вокзал практично в центрі міста.

 Розваги, харчування та відпочинок в Одесі. 

У місті величезна кількість ресторанів, барів, закусочних, фастфудів. Значна їх частина знаходиться в центрі міста. Ресторани та бари на вулицях Дерибасівській, Преображенській, Приморському бульварі в середньому трохи дорожче аналогічних в інших місцях. З популярних в народі закусочних з помірною ціною слід зазначити міське кафе швидкого харчування "Жарю-Парю" на розі вулиць Грецької і Преображенської. Злегка вище класом закусочні у великих супермаркетах "Таврія" (галерея Афіна, Грецька площа), "Аеропортівський", "Fozzy" (вулиця Балківська). Докладніше про  кафе Одеси, фастфуди Одеси.

 Що пакувати з собою в поїздку в Одесу

 

Пляжі Одеси тягнуться практично вздовж усієї берегової лінії міста (виключаючи район порту). На даний момент більшість пляжів безкоштовні, проте за тапчан, шезлонг або парасольку доведеться заплатити від 5 до 20 гривень. Також можна безкоштовно засмагати або відпочити просто постеливши підстилку на пісок. 90% пляжів піщані, зрідка зустрічаються бетонні й галькові.

 

 

Ціна (не більше): грн/добу