квартири подобово одеса квартири подобово одеса квартири подобово одеса

Квартири в Одесі

 

Мапа квартир Одеси  

 
 

 

Відпочинок в Одесі. 2020.

В Одесі та її околицях є багато туристичних та оздоровчих закладів щорічно приймають десятки тисяч відпочиваючих. Безліч неповторних пам'яток , пам'яток історії та культури , веселі та харизматичні люди , і , звичайно ж , сама Одеса зроблять відпочинок тут у 2020-му  яскравим.

Якщо немає часу підбирати квартиру самостійно - відправте швидке замовлення або запит!

Крім моря , сонця і лікувального повітря на узбережжі в районі Одеси туристи можуть знайти собі заняття на будь-який смак : тут розташована величезна кількість кафе , ресторанів , нічних клубів та розважальних центрів ! Поїздка до Одеси буде цікавий і небайдужим до історії.

 

 

 

І хоча сам по собі місто за європейськими мірками досить молодий , але багатий історичною спадщиною . Більшість гостей міста не мислять свого відпочинку в Одесі без відвідування пляжу.

Відпочинок в Одесі на пляжі. 2014.

 Одесскій курортний район находітся в благопріятной для отдиха і леченія местності . Велика кількість ясних , сонячних днів , поєднання морського і степового клімату , унікальні водойми - лимани , велика кількість фруктів і овочів -все це створює виняткові умови для щорічного потоку туристів . Як і будь-який поважаючий себе місто біля моря , Одеса славиться своїми пляжами , їх тут багато. Вся берегова лінія від Ланжерона до дачі Ковалевського являє собою , по суті , майже що один суцільний пляж . Расскажем вкратце рассказать о некоторих із ніх.


 Найважливіша зона відпочинку в Одесі в 2015 р. розташована уздовж східного краю центру міста і Фонтана на ділянці морського берега завдовжки приблизно 5-6 км . Будинки відпочинку та санаторії знаходяться в основному у верхній частині схилів , а на самому березі моря знаходяться три найбільш відомі пляжні зони: Ланжерон , Відрада і Аркадія - з їх різноманіттям розважальних закладів , барами і нічними клубами. Три цих пляжу пов'язані між собою пішохідно - велосипедною дорогою в народі званої Трасі Здоров'я. Це улюблене місце одеситів для занять спортом , пішохідних і велосипедних прогулянок. Хоча проміжки між Відрадою і Аркадією менш впорядковано, а і вони використовуються жителями міста як пляжі . Приємно просто відпочити на піску , полежати під теплими променями сонця. Одеські пляжі вкриті в основному піском , рідше галькою , ще рідше укладені кам'яними плитами. Найчастіше вони являють собою вузьку смугу піску , над якою нависають обриви вапнякових скель висотою 15-30 м.                  Карта розташування пляжів Одеси


Аркадія - то квітуча і мальовнича дачна місцевість , де розташовується значна частина відомих санаторіїв Одеси. В останні 20 років Аркадія набула вигляду сучасного морського курорту з численними ресторанами , діскотекмі , барами , будинками відпочинку і дорогими готелями. Тут багато розваг і для дітей і для дорослих. В Аркадії з початку травня і по кінець вересня можна на відкритих морському вітерцю терасах послухати живу музику або просто випити кави під шум прибою. Для людей, що люблять усамітнення , тиху музику , страви " української кухні " є багато можливостей спробувати її тут. В Аркадії , на відміну від інших одеських пляжів природний пологий спуск до моря . Пляж в основоного піщаний. А ввечері у стрічці час Аркадія перетворюється в центр нічного життя Одеси. Тут розташовані наймодніші нічні клуби міста. У гарну погоду в нічний Аркадії влітку також людно як вдень і ввечері в центрі міста. Багато хто запитує , платні чи пляжі в Аркадії. Офіційна позиція одеської міської ради : усі муніципальні пляжі в Одесі безкоштовні. Пляжники платять тільки за послуги кшталт оренди шезлонга , пляжної парасольки , осередки камери схову.

 

Отдыхай в Украине! Отдыхай в Одессе!
 

Єдина Україна!

Единая страна!

Патриотический отдых в Одессе в 2015.

 

Південніше Аркадії починається Великий Фонтан . Район був названий так на 19- му столітті через наявність великої кількості потоків і потічків , що випливають тут з катакомб вздовж усього берега . У нинішній час узбережжі Великого Фонтану являє собою широку смугу піщаних пляжів Восьмий , Десятій («Чайка » ) , Тринадцятої ( «Курортний» ) та інших так званих " станцій " Великого Фонтану. Назва станції йде від зупинок кінного трамвая , яких ходив тут у дореволюційні часи. Піщана смуга тут найширша серед міських пляжів. У багатьох місцях пропонуються прогулянки по морю на надувних " бананах " , скутерах , морських велосіпедх - катамаранах і навіть польоти на парапланах . Уздовж усього берега багато ресторанів , кафе , нічних клубів.

 


Зняти подобово квартиру на Фонтані або в Аркадії


Пляж " Золотий берег" , також відомий як 16- а станція Великого Фонтану. Є одним з найбільш полулярних пляжів в місті , розташований приблизно в 10 км від центру Одеси. Неподалік від Золотого Берега знаходиться чоловічий православний монастир УПЦ (МП). У 2011 році тут був відремонтований берег , і тепер він представляє собою мальовниче місце прогулянок вздовж санаторію , що нагадує садибу багатого одесита XIX століття. Гості міста люблять фотографуватися тут зі скульптурами левів. Самі пляжі піщані , досить широкі по одеським мірками .

 

Пляж Ланжерон в Одессе.

 Пляжі Великого Фонтану за 16-ій станцією переходять у пляжі Люстдорфу . У народі ця місцевість також відома як Дача Ковалевського або 411- батарея (на честь меморіального комплексу - парку імені артилерійського підрозділу , який захищав Одесу в роки Другої Світової Війни ) . Це улюблене місце для маївок і просто відпочинку одеситів. У перекладі з німецької Люстдорф - "Веселе село " , він віддалений приблизно на 15 км від центру Одеси . В даний час Люстдорф являє собою район з розвиненою інфраструктурою і дачами багатих одеситів. Пляж тут теж піщаний.

" Лузанівка " . Район розташовується на протилежному кінці міста між дорогою від центру міста до житломасиву Котовського і морем. Поблизу знаходиться знаменитий дитячий табір "Молода гвардія". В останні десятиліття Лузанівка придбала репутацію альтернативного Аркадії центру нічного життя. Тут розташовується багато літніх дискотек. Найвідоміша з них - "Цунамі" . Следует отметіть , что потанцевать , поесть і просто отдохнуть в " народних " клубах Лузановкі будет несколько дешевше ніж в Аркадіі . На пляжах Лузанівки відпочивають зазвичай мешканці Пересипу і великого спального району Одеси - Містечко Котовського .

" Пересип " - північно - західне колись передмістя центру Одеси , де колись " пересипався " берег , відкриває шлях до Куяльницького лиману . Нині Пересип швидко розвивається промисловий і діловий район Одеси. Куяльник - це грязьовий курорт , що отримав свій розвиток понад , ніж 150 років тому. Куяльницькі бруду іспользуютс для процедур у багатьох санаторіях міста Одеси. На жаль в останні роки Куяльницький Лиман швидко висихає. Екологи та громадські працівники б'ють тривогу з цього приводу , ними пропонуються різні варіанти , але остаточного рішення , що робити з лиманом , поки що немає.

Услуги салона красоты на дому в Одессе. Маникюр, педикюр, макияж в Одессе.


Курорти Кароліно -Бугаз і Затока .
Розташовані вони приблизно в 50-60 км від центральної частини Одеси , і В20 -25 км від житлового масиву Таїрове . Це вже територія Одеської Області . Дістатися туди можна єлектропоездом з залізничного вокзалу Одеси. Сідати потрібно на єлектрічку Одеса- Білгород -Дністровський та їхати до станції Кароліно -Бугаз або Студентська . Також можна доїхати й маршруткою від автовокзалу на Привозі .

 
Протягом всієї піщаної коси тут шикарні широкі пляжі вкриті чистим дрібним піском. Сприятливе розташування , віддаленість від індустріальних центрів і повна відсутність промислових підприємств дозволили цій місцевості стати одним з найбільш екологічно чистих місць в північному Причорномор'ї. Пологе дно моря створює прекрасні умови для купання. Більшість баз відпочинку розташовані прямо на березі моря , в декількох десятків метрів від берегової лінії . Високий курортний сезон триває з смая по кінець вересня. Вдень на пляжі можна покататися на скутерах або отримати уроки віндсерфінгу. Для дітей є водні гірки , батути. Прямо на пляжі пропонуються квитки на кілька видів екскурсій: оглядова по Одесі , водні прогулянки по Дністровському лиману , в Білгород- Дністровський з відвідуванням фортеці. У цій курортній зоні знаходяться безліч кафе , ресторанів і диско -клубів , багато з них знаходяться прямо на пляжі. 

Якщо немає часу підбирати квартиру самостійно - відправте швидке замовлення або запит! Якщо в вас немає часу обирати квартиру або готель самостійно- напишіть нам Ваші побажання за допомогою помаранчевої кнопки зліва, наш менеджер запропанує Вам придатне  житло.

 

 

Ціна (не більше): грн/добу