квартири подобово одеса квартири подобово одеса квартири подобово одеса

Квартири в Одесі

Відпочинок в Одесі. 2020. Пляжі Одеси.

На сьогоднішній день в Одесі й на прилягаючих територіях зосереджена безліч туристичних і курортно-оздоровчих установ і закладів, які приймають й обслуговують туристів і відпочиваючих. Велика кількість визначних пам'яток, пам'ятників історії й культури, привітні люди, і, звичайно ж, сама перлина Чорного моря - Одеса роблять відпочинок в Одесі в 2020 насиченим і багатогранним. Изумительные пляжи Одессы.Тут, на узбережжі, крім моря, сонця й лікувального повітря, відпочиваючі знайдуть собі заняття на будь-який смак: величезна кількість кафе й ресторанів, нічних клубів і розважальних центрів не залишать байдужими нікого - ані дитини, ані дорослого! Відпочинок в Одесі буде також цікавий небайдужим до історії людям . Одеса- місто з багатою історичною спадщиною, хоча само воне по європейських мірках досить молоде- ледве більше 220 років ( за іншою версією близько 500 років). Більшість приїжджих не мислять свого відпочинку в Одесі без відвідування пляжу, тому освітимо докладніше цей аспект.

 

Пляжі Одеси й околиць.

Нарешті ви вирвалися з будинку й, знявши квартиру, опинилися на курорті - далеко від повсякденної метушні. Одеський курортний район перебуває в сприятливій для відпочинку й лікування місцевості. Сполучення степового й морського климатів, велика кількість ясних, сонячних днів, унікальні солоні водойми - лимани, достаток овочів і фруктів - все це створює тут виняткові умови для зміцнення здоров'я. Приємно просто полежати на пляжі, поніжитися під теплими променями сонця. Як і будь-яке приморське місто, Одеса славиться своїми пляжами, їх тут багато, і берегова лінія від Ланжерона до дачі Ковалевського являє собою, по суті, один суцільний пляж. Ми спробуємо коротенько розповісти про кожен з них.

Отдых на пляже в Одессе.

Отже, центр міста займає плоске плато, що піднімається над рівнем моря на кілька десятків метрів і круто обривається до моря з північного сходу. Головна рекреаційна зона відпочинку в Одесі в 2014 р. розташована уздовж східного краю плато на ділянці морського берега довжиною, приблизно, 6 км. Дома відпочинку й санаторії перебувають в основному на верхній крайці плато, далі йдуть частково облагороджені круті схили, а на березі моря перебувають 3 найбільш відомі пляжно-курортні зони: Ланжерон, Отрада ( Відрада) й Аркадія - із численними розважальними закладами, а також крапками харчування й торгівлі. Проміжки між ними менш упоряджені, але також використовуються, як пляжі. Самі пляжі посипані в основному піском, іноді галькою, або ж є покладеними кам'яними плитами й найчастіше являють собою досить вузьку смугу, над якою нависають невисокі (метрів 10) обриви з вапнякових скель.

Карта пляжів Одеси. Розташування пляжів.

Аркадія - те процвітаюче мальовниче дачне місце, де розташовується більша частина відомих санаторіїв. Аркадія набула вигляд сучасного курорту із численними ресторанами, нічними клубами, барами, будинками відпочинку. розвагами для дітей, дорослих і пенсіонерів. Тут із провесни й до пізньої осені можна на відкритих морському бризу майданчиках почути "живу" музику або просто випити каву під шум прибою. Для людей, що люблять самоту, тиху музику, блюда "одеської кухні" є можливість відвідати ресторани. Одесский пляж. Вид с моря.Для відпочиваючих з дітьми найбільший інтерес являє розважальний комплекс "Контікі", тут можна- з'їхати з гірки прямо в море. Аркадія, що перебуває поруч із Гагарінським плато, має пологий природний спуск до моря. Пляж піщаний. А після 10-ї години вечора Аркадія перетворюється в центр літнього нічного життя міста. Тут розташовані най-фешенебельніші й най-гламурніші дискотеки міста. Найбільш модні й відомі з них- "Ітака", "Рай", "Вестерн", "Ібіца". Також навколо багато барів і дискотек і танц-майданчиків скромнішого вигляду. Нічна Аркадія влітку- більш людне місце ніж навіть центр міста. 

Великий Фонтан ( Большой Фонтан) знаходиться одразу за пляжем Аркадія ( якщо дивитися з боку центра міста). Назва цього району було обумовлено наявністю великої кількості струмочків, що течуть з катакомб, уздовж усього узбережжя. У наш час беріг Великого Фонтана являє собою широку смугу піщаних пляжів 8-й, 10-ої ( "Чайку"), Пляж Одессы. Вид с пирса.13-ої ( "Курортний") і т.д. станцій Великого Фонтана. На пляжах пропонуються прогулянки по морю на "бананах", скутерах, катерах і навіть політ на парі-плані. Уздовж усього узбережжя дружним ланцюжком вишикувалися кафе, ресторанчики, дискотеки. На 12-ий станції розташований літній концертний зал-ресторан, куди люблять приїжджати на гастролі відомі артисти.

"Золотий беріг" 16-я станція Великого Фонтана. Є одним з найпопулярніших пляжів в Одесі, розташований у районі санаторію МНС України "Одеський". Поруч перебуває чоловічий православний монастир (УПЦ МП). Пляж зв'язаний швидкісними катерами з Аркадією, Морським вокзалом і Лузанівкою.

Пляжі Великого Фонтана за 16-ою станцією переходять у пляжі Люстдорфа. У народі ця місцевість також відома як Дача Ковалевського чи 411-батарея (на честь однойменного меморіального комплексу-парку неподалік). Це улюблене місце для маївок і просто відпочинку одеситів. У перекладі з німецького Люстдорф - "Веселе село", розташований в 15 км від центра Одеси, зараз являє собою район з розвитою інфраструктурою й дачами багатих одеситів. Пляж в цьому місці піщаний.
Одесская нимфа отдыхает на пляже.
"Пересип" - північно-західне колись передмістя центра Одеси, де тоді "пересипався" берег, відкриває шлях до лиману "Куяльник". Нині промисловий і діловий район Одеси. Куяльницький курорт - це грязьовий курорт, що одержав свій розвиток більш, ніж 150 років тому. Куяльниьцкі грязі використаються в багатьох санаторіях міста.

"Лузанівка". Розташований по дорозі від центра міста до жит-масиву Котовського. Поблизу перебуває дитячий табір "Молода гвардія". Останнім часом Лузанівка стала альтернативним Аркадії центром нічного життя Одеси. Безліч літніх дискотек буквально всипали узбережжя. Найвідоміша з них- "Цунамі". Слід зазначити, що потанцювати, поїсти й просто відпочити в клубах Лузанівки буде на порядок дешевше ніж в Аркадії.

Услуги салона красоты на дому в Одессе. Маникюр, педикюр, макияж в Одессе.


Курорт Затока й Каролино-Бугаз. Розташований в 50-60 км від центра Одеси, 20-25 км від ж/м ім. Таїрова. Протягом всієї піщаної коси - чудесні пляжі завширки іноді більше 100 метрів із чистим дрібним піском. Сприятливе географічне положення, удаленість від індустріальних центрів і повна відсутність промислових підприємств дозволили цьому району стати одним із найбільш екологічно чистих місць на Чорноморському узбережжі. Пологе дно моря створює прекрасні умови для купання. Більшість баз відпочинку розташовується прямо на березі моря, у декількох метрах від берегової лінії. Курортний сезон триває із середини травня до середини вересня. На курорті пропонується широкий спектр варіантів відпочинку. Удень на пляжі можна покататися на водних мотоциклах ( скутерах) або одержати уроки віндсерфінга. Для дітей - безліч водяних гірок. Прямо на пляжі пропонуються кілька видів екскурсій на найближчі дні: в Одесу, морські прогулянки по Дністровському лимані, у Білгород-Дністровський з відвідуванням фортеці. У курортній зоні зосереджена велика кількість барів, кафе й дискотек, у тому числі прямо на самому пляжі. Ви зможете знайти різноманітну кухню й розваги на будь-який смак: жива та танцювальна музика, караоке, стриптиз і т ін.. Добиратися від зал. вокзалу Одеси електричкою "Одеса-Білгород-Дністровський" до ст. Каролино-Бугаз, Студентська або маршрутними таксі від Привозу.
 

Дельфінарій "Немо".

4 червня 2005 р. відбулося відкриття одеського дельфінарію "Немо", що стало подією не тільки в рамках міста, але й України в цілому. Немо- це єдиний дельфінарій в Україні, що працює цілий рік. Тепер Одеса може похвалитися найбільшим і найсучаснішим дельфінарієм у СНД.
Зробіть приємність своїм дітям - відвідаєте одеський дельфінарій "Немо", подружиться із трьома веселими морськими котиками й чарівними дельфінами, поринете в атмосферу добрих посмішок і радості. У СНД немає аналогів одеському комплексу, що вміщає близько 900 глядачів. Тут передбачено все: умови для морських артистів, зручні місця для глядачів, басейн що радує око блакитною водою, і, звичайно, сама програма, від якої захоплює дух. П'ятдесят хвилин подання пролітають як одну мить.

Дельфіни- це символ удачі, і той, хто прийшов у дельфінарій, уже виграв у тому, що зможе поспілкуватися із цими мудрими істотами. Існує легенда, що дельфіни були послані на Землю, щоб прищепити людині любов. І це в них вийшло. Вони вміють її дарувати.
Телефон дельфінарію (0482) 68-69-70.

Аквапарк "Одеса"

  Аквапарк Посейдон. Одесса. Чабанка.9 червня 2013 на 7-му кілометрі дороги Одеса-Овідіополь, поруч зі знаменитим однойменним промтоварним ринком відкрився новий Аквапарк «Одеса». Аквапарк знаходиться на відстані 10 км від центру міста. Дорослі і діти зможуть знайти тут багато цікавого. Комплекс розташований на відкритому повітрі і може вмістити до 5 тисяч відвідувачів. Він містить 15 водних гірок, 5 басейнів, в тому числі один з ефектом хвиль і басейн-річку з підводною течією. В наявності також купальня з гірками та розвагами окремо для малюків і басейн-гейзер з гідромасажем. Спустившись з гірки ви потрапляєте в сплетіння водних струмків, потім річка несе вас плином навколо аквапарку, а потім знову підйом на гірки. Навколо басейнів розташовано безліч шезлонгів, де можна засмагати і відпочивати, поки діти граються на атракціонах. Аквапарк працює щодня з 10:00 до 18:00, на території є піцерія.  Телефон аквапарку: (048) 737-80-08.

 

Одеський Державний Цирк

Якщо Ви відпочиваєте в Одесі разом з дітьми- радимо також відвідати Одеський Цирк.

Адреса: вул. Коблевская, 25
Тел.: 726-90-90

Шабські вина.


Одне з найвідоміших виноробних місць на землі - Бессарабія. Біля півтори сотень сортів плодів виноградної лози вирощували тут. В 1853 році в краї було зроблено в сім разів більше вина, чим Криму. Виноробство - один з основних видів промислу жителів Акермана ( нині Білгорода-Дністровського). За згадуваннями істориків його вина, славилися ще в часи османської імперії. Аккерманскі червоні вина, витримані кілька років, цінувалися нарівні з бордоськими. Найдавніша околиця міста, де жили й живуть покоління виноробів - сіло Шабо. Шабские вина, у свій час, прихильно відзначалися знавцями Європи й за її межами. Тут потрібно сказати кілька слів і про власне Шабо.

Сіло лежить на правом березі Дністровського лиману. Кілька кілометрів, що розділяють Шабо й Білгород-Дністровський віддавна займали великі виноградні плантації. Сьогодні від них залишилося десь біля половини. Інше - поглинено під натиском урбанізації й сумно відомого "сухого" закону 1985 року. "Розумні" голови у верхах вирішили, що кращий спосіб боротьби з алкоголізмом - вирубка виноградників...

Цікава сторінка історії Шабо - період заселення його французькими колоністами зі Швейцарії. Перші колоністи прибули сюди восени 1822 року. На чолі з їхнім лідером - мсьє Тарданом, вони в короткий строк досягли видатних результатів у справі розвитку виноградарства краю.

У наш час в селі Шабо базується ТОВ "Винконцерн". Ця наступність символична. Продукція підприємства затвердилася на українському ринку під торговельною маркою "Винко". У своїй роботі сучасні винороби використають досвід знатних виноробів Шабського регіону, де вина здавна славилися високою якістю.

Фахівці "Винконцерна" мають багатий досвід, накопичений під час роботи в Болгарії - країні з розвинутою виноробною галуззю. В 1998 році підприємство було нагороджено дипломом за виробництво напівсухого ординарного вина "Ведмежа кров". Асортимент вин "Винконцерна" широкий - це більше тридцяти найменувань різноманітних марок. Серед них досить багато загальновизнаних - "Український Кагор ", "Каберне", "Портвейн Алушта" рожевий, "Шепіт Ченця" й інших.

Відпочинок в Одесі. Нудизм в Одесі.


 Багато хто вважає Одесу другим по привабливості місцем нудистського відпочинку на чорноморському узбережжі після Коктебеля в Криму. Тут навіть на звичайних пляжах приблизно п'ята частина жінок загоряє топлес як із чоловіками й так без, хоча, у курортному місті загоряння топлес природно й не є чимось дивним. Але, оскільки мова йде про натуристські (нудистські) пляжі, спробуємо розповісти про найпопулярніші місця відпочинку. Слід зазначити, що в Одесі є переконана натуристська громадськість, що стежить за підтримкою порядку й чистоти на таких пляжах. 
  "Голий" пляж в Одесі розташований між курортними зонами Дельфін й Аркадія: 15 хвилин їзди на трамваю від залізничного вокзалу (трамвай №5, зупинка "санаторій Чкалова" на Французькому бульварі), а звідтіля спуск до моря через сам санаторій. Потім потрібно йти до прибережної дороги ( "Траси Здоров'я") і, обійшовши праворуч огороджену територію пляжу санаторію ім. Чкалова , іти до берега моря до стежки, що спускається з обриву. Ще про розташування пляжу можна догадатися й по тому, що зверху звичайно завжди маячить від 2 до 10 чоловік, які дуже уважно спостерігають за тим, що діється внизу. Сам пляж являє собою смугу шириною 15-30 м, покриту переважно галькою, однак у середині є острівець піску. Навіть по будніх днях у гарну погоду на пляжі збирається кілька сотень людей, а по вихідних - ще  більше. 
 Під Одесою є така чудова місцевість як Каролино-Бугаз. Можливості для нудизма тут - величезні. Сам бог велів щось організовувати.  А ню-пляж на Бугазі самим одеситам імовірно не дуже і потрібний: їм зручніше користуватися пляжем біля санаторію Чкалова в місті, а не їздити за 40 км на електричці або автобусі. Проте, для бажаючих "понудити" тут потрібно їхати до станції Каролино-Бугаз, пляж перебуває біля бази висотників. 
Натуристський пляж також можна знайти, якщо вийти на станції Студентська між пансіонатом "Одеса" і базою відпочинку "Чайка".
 Чудове місце також є в місті Південне (або Южный російською) Це -супутник Одеси- симпатичне містечко з дуже добре організованим нудистським пляжем. Якщо вийти на міський пляж і піти в ліву сторону, то пройшовши по берегу 10-15 хвилин, ви обов'язково потрапите на нього. Орієнтиром буде джерело з досить холодною водою. 
 Що ж ще дуже відрізняє Одесу від інших курортних міст? Це те, що поруч із нудистськими пляжами є велика мережа санаторіїв, будинків відпочинку, пансіонатів всіх мислимих цінових категорій, плюс до всього пропозиції житла відпочиваючим в приватному секторі. Пропозиція набагато перевищує попит і тим самим стримує ціни. З повним набором курортних розваг, таких, як атракціони, кафе, ресторани, дискотеки в моря, тут проблем немає, усе в статку. Розвинена мережа торгівлі, общєпіта, побутових послуг, що працює по звичайним міським, а не скаженим "курортним" розцінкам. Так що, приїжджайте в Одесу й займайте місця під сонцем.

 

Якщо немає часу підбирати квартиру самостійно - відправте швидке замовлення або запит! Якщо в вас немає часу обирати квартиру або готель самостійно- напишіть нам Ваші побажання за допомогою помаранчевої кнопки зліва, наш менеджер запропонує Вам придатне  житло.

 

 

Ціна (не більше): грн/добу