квартири подобово одеса квартири подобово одеса квартири подобово одеса

Квартири в Одесі

Чому з нами.

 Оренда квартир подобово в Одесі- досить популярна послуга, яку сьогодні пропонують приїжджим безліч компаній і індивідуальних орендодавців. Які ж основні причини, чому варто орендувати квартиру саме через наше  агентство Одеська Оренда ?

- Ми працюємо в цьому бізнесі з 2005 року, що по-перше говорить про нашу надійність, що пройшла перевірку часом, а по-друге наш досвід дозволяє нам розуміти наших клієнтів з півслова.

- Ми підібрали досить велику базу квартир в Одесі, дозволяє знайти житло, під будь-який бюджет, створили сайт зі зручним пошуком.

- Розумні ціни. Наша політика розумної ціни дозволяє нам гнучко реагувати на сезонні зміни, поточну ситуацію на ринку. Ми зацікавлені в тому, щоб клієнт повертався до нас знову і знову, тому наші ціни не завищені. Клієнти отримують разумноее співвідношення ціна /якість, ми економимо їм гроші.

- Ми оперативно реагуємо на запити клієнтів, намагаємося підходити індивідуально до кожного замовника; по можливості пропонувати йому кілька варіантів оренди.

- Ми пропонуємо широкий набір способів внесення передоплати при бронюванні-від передачі з рук в руки до бронювання онлайн за допомогою карт Visa, Mastercard.

- Чіткість роботи. Кожен клієнт, який вніс передоплату, отримує письмове підтвердження бронювання з усіма деталями, необхідними для поселення.

"Комсомольская Правда" про нас

Блогери про нас

 

 

 

Ціна (не більше): грн/добу